Ceny potravin v Chorvatsku v roce 2021

Aktuální ceny potravin v Chorvatsku nemusejí zajímat jen ty, kdo jedou do apartmánu a plánují si na dovolené vařit. Občas si chcete koupit pití a občerstvit se, aniž byste si sedli do restaurace či hospůdky. Jindy budete chtít uspokojit chuťové pohárky nebo zahnat hlad něčím rychlým. Pro ilustraci cen potravin vám zde nabízím aktuální leták chorvatského supermarketu Plodine.

Supermarket Plodine byl v Crikvenici otevřen roku 2002. Najdete jej na adrese Kotorska bb, 51260 Crikvenica. Jinými slovy, nachází se v centru města, poblíž autobusového nádraží, vedle konkurenčního obchodního střediska Konzum, kousek od tržnice a rybárny. Dojedete k němu pohodlně autem a zaparkujete na přilehlém parkovišti.

Aktuální nabídku zboží najdete v níže zobrazeném letáku. Ceny potravin v Chorvatsku, případně dalších produktů z Plodine si můžete operativně přepočíst na českou měnu pomocí konverzního formuláře na pravé straně našeho webu.

Ve spodní části náhledu na leták najdete možnost přiblížení a informace o aktuální zobrazené straně. Další stranu letáku si zobrazíte posouváním myší. V pravém horním rohu máte možnost přepnout zobrazení letáku do celoobrazovkového režimu.

Zdroj: Webové stránky Plodine