Informace o webu Crikvenica-Chorvatsko.cz

Webové stránky Crikvenica-Chorvatsko.cz jsou neoficiálním webem chorvatského města Crikvenica určeným nejen pro české návštěvníky tohoto města. Stěžejní částí webu jsou aktualizované informace o cestování do Crikvenice a Chorvatska, počasí, tipy na ubytování, stravování a další.

Kromě toho je web minimálně jednou do měsíce aktualizován články se zajímavostmi a aktualitami okolo Crikvenice.

Podobně koncipován, ovšem s méně častou aktualizací je také můj další web Baška Chorvatsko, věnovaný rybářskému městečku Baška na ostrově Krk. Pokud chcete zkusit něco jiného než Crikvenici, ale zůstat v oblasti Kvarneru, doporučuji Bašku navštívit.

Autorská práva, provozovatel

Provozovatelem webu je Jan Polzer, Černého 45, 635 00 Brno. IČ: 756 84 411. DIČ: CZ8012293839. Zapsán u ŽÚ města Brna dne 4. 8. 2005, evid. č. 370306-67944-01.

Veškeré texty a fotografie na tomto webu podléhají autorským právům a je zakázáno je kopírovat a používat na jiných stránkách bez svolení provozovatele.

Reklama

Máte-li zájem o reklamu na tomto webu, pak mě prosím kontaktujte na mailu jan.polzer@gmail.com. Rád vám zašlu aktuální informace o návštěvnosti a nacenění reklamní plochy.

Komentáře a diskuze

Obsah komentářů a diskuzí je moderován. Komentáře nesouvisející s tématem článku, urážlivý obsah, komentáře s odkazy parazitujícími na obsahu článků (budování zpětných odkazů) a podobný nevhodný obsah je průběžně odstraňován.

Zásady ochrany soukromí

  • Dodavatelé třetích stran včetně společnosti Google používají soubory cookie k zobrazování reklam na základě předchozích návštěv uživatele na daném webu nebo jiných webech.
  • Díky souborům cookie může společnost Google a její partneři zobrazovat reklamy uživatelům na základě jejich návštěv na vašich webových stránkách a dalších stránkách na internetu.
  • Uživatelé si mohou personalizovanou inzerci odhlásit pomocí nastavení reklam.